Главная Тури для школярів

Тури для школярів

Тури для школярів


Екскурсії для школярів входять до освітньої програми школи та обов'язкові до відвідування. Можна годинами по книгах та конспектах розповідати, як багато всього відбувалося, або проїхатися знайомими місцями та відчути їх енергію. Кожна подія відбилася на архітектурі того періоду.

Сортировать по:
Товаров на странице:
Фильтр
Количество:
2 350 грн.
Количество:
3 300 грн.
Количество:
1 995 грн.
Количество:
2 550 грн.
Количество:
550 грн.
Количество:
Sale!
9 457 грн.
Количество:
300 грн.
Количество:
New!
Батурин, Новгород-Северский и Чернигов
1 995 грн.
Количество:
1 975 грн.

Які екскурсії будуть цікаві школярам


Навчальні предмети не всіх захоплюють однаково, але тільки якщо йдеться про уроки у стінах школи та ліцеїв. Коли опиняєшся у самому центрі подій, де відбувалися ті чи інші історичні події, навіть активні учні уважно слухають. У дітей рухлива уява, екскурсії для школярів Україною та Європою вражають та залишають багато позитивних емоцій, спогадів. Діти навперебій розповідають батькам, що бачили і що сподобалося, запам'яталося. 

У Києві достатньо багато компаній пропонують туристичні послуги, мало хто спеціалізується на цьому напрямі. Туроператор «Svitlana Travel» співпрацює лише з професійними гідами та продумує поїздку «під ключ». Дитячі тури відрізняються від дорослих, тільки професійний гід увагу групи першокласників.

Де замовити екскурсії для школярів по Києву


У подорож їздять цілий рік. При цьому є свої переваги, залежно від погоди та пори року. Весняні канікули, коли на вулиці вже тепла погода – час тривалих прогулянок на відкритому повітрі. Наприклад, пройтися старовинними вуличками та дізнатися, які події відбувалися тут, і хто жив у цих будинках. На літні канікули підходять поїздки та прогулянки просто неба. Нерідко влітку замовляють тур вихідного дня Європою.
Зимові канікули для подорожі містами України та Європи, де збереглися архітектурні пам'ятки. Наприклад, відчути епоху минулих років у замках, де зберігся первісний вигляд. В Україні добре розвинений туризм, якісно відпочити можна за низькою ціною. Тури для школярів по Україні та Європі на зимові чи літні канікули кияни замовляють у «Svitlana Travel».