Главная Одноденні тури по Україні

Одноденні тури по Україні

Тури по Україні

Ми просто обожнюємо мандрувати та завжди із задоволенням рекомендуємо подорожувати вам, наші любі туристи!

Обирайте авторські тури по Україні від Туроператора Svitlana Travel і вирушайте пізнавати нашу прекрасну країну! Кожен маршрут відпрацьований нами особисто до дрібничок, перед створенням новенького туру ми самі їздимо в експедиції, щоб на 100% бути впевненим у якості туру, продуманості маршруту, правильній логістиці. Ми пишаємося тим, що з нами співпрацюють найкращі гіди України. Всі програми проводяться українською мовою, для іноземних туристів під індивідуальний запит надаються послуги іноземними мовами. 

Обирайте найпопулярніші екскурсї по Україні із Києва :

- Пікнік-тур на Буцький каньйон

- Тур в Чорнобиль

- Тур Вінницю

- Тур в Умань

- Тур на фестиваль дерунів у Коростені

Після насичених трудових буднів хочеться не менш начичених вихідних та хоча б ненадового вирватися з міста на природу, вдихнувши на повні груди свіже повітря. Неподалік Києва є мальовничі озера, вражаючі каньйони, пишні ліси, красиві дендропарки та парки, бурхливі річки.

Такі тури на природу, як "Блакитні озера", "Пікнік-тур на Буцький каньйон" або "Дніпровський Вояж" - ідеальні варианти!

В нашому автопарку нові комфортабельні автобуси, адже безпека та комфорт у подорожах - наш пріоритет при створенні туристичного продукту.  Фото автобусів можете переглянути тут.

ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ ТА ШКІЛЬНИХ ГРУП. Ми як завжди оперативно та якісно прорахуємо будь-який формат туру під будь-яку кількість туристів, враховуючи Ваш бюджет та інші побажання. Для швидкої відповіді пишіть менеджеру по роботі з корпоративними туристами anna@svitlanatour.com.ua

Сортировать по:
Товаров на странице:
Фильтр
Количество:
New!
730 грн.
Количество:
0 грн.
Количество:
Количество:
Почаївська Лавра, Джерело Святої Анни
1 500 грн.

Придбати тур по Україні

Туроператор  «Svitlana Travel» пропонує одноденні тури по Україні на будь-який смак за доступними цінами.

Завдяки нашим досвідченим гідам ви зможете відвідати та на власні очі побачити найкрасивіші, наймальовничіші куточки нашої країни. Крім того, на екскурсіях ви зможете дізнатися багато нової та  цікавої інформації. Ми вдячні сотням туристів, які щорічно обирають тури по Україні від «Svitlana Travel». Ви розділяєте з нами любов до України та жагу до пригод! Ви залюбки приєднуєтесь до мандрівокз нами, а ми в свою чергу, робимо кожну подорож максимально якісною, корисною, цікавою та сповненою ентузіазму. До того ж такий різновид відпочинку, як одноденні тури, коштують порівняно недорого. А іноді емоцій від одного дня, проведеного у подорожі, може бути більше за місяць вдома.

Компанія «Svitlana Travel» регулярно проводить одноденні тури по Україні із Києва в різноманітні куточки України. 

Автобусні тури по Україні стали спражнім трендом останніх років. Таким чином, тисячі українців щороку подорожують рідною Україною, вивчаючи її природні та рукотворні шедеври. А подивитися у нас є на що!)))

Компанія «Svitlana Travel» пропонує автобусні тури по Україні на будь-який смак. В процесі підбору туру ми неодмінно врахуємо всі побажання наших туристів. 

Придбати тур по Україні можна, залишивши заявку на нашому сайті! Актуальність просимо уточнювати у менеджерів.