Главная Корпоративні тури

Корпоративні тури

Корпоративні тури . Відпочинок для всього колективу

Замовити корпоративний тур. Відпочинок для організацій. Згуртування колективу у подорожі.

Для згуртування колективу чудовим методом буде організація корпоративного відпочинку. Це чудовий спосіб налаштувати дружню атмосферу у поєднанні з корисними тренінгами та майстер-класами, які покращать вашу роботу та обстановку в колективі загалом.

Що входить у MICE тури

Ми пропонуємо організацію невеликої подорожі містами, під час якої співробітники отримуватимуть масу позитивних емоцій та багато корисної інформації. Відпочинок може включати:

• послуги гіда,

• перекладача,

• групові трансфери, оренду автобуса з водієм,

• проживання та організація розважального дозвілля.

Партнерами нашої компанії є безліч найкращих готелів, ресторанів та інших закладів, які раді прийняти нових гостей.

Що цікаво та привабливо, корпоративні поїздки можуть не обмежуватись подорожами всередині країни. Ми можемо оформити для вас тур зарубіжними країнами, де Ваш персонал не тільки зможе отримати безцінний досвід у професійній сфері, але й дізнається безліч цікавих історичних фактів, познайомиться з традиціями та найкращими пам'ятками.

До кожного замовника використовуємо свій підхід, складаючи індивідуальну програму, виключно на підставі ваших побажань та рекомендацій. Ви можете наголосити на знайомстві з незвичайною природою, на легкому чи активному відпочинку, або на отриманні професійних навичок за рахунок тренінгів та майстер-класів.

Як формується вартість корпоративного туру

Одним з ідеальних варіантів тім-білдінгу і є корпоративний відпочинок. Згуртування колективу, створення дружньої атмосфери, надалі, сприятливо позначиться на працездатності колективу. Коли людині комфортно та приємно перебувати на роботі, їй значно легше виконувати свої обов'язки. Таким чином, створення дружньої атмосфери впливає на поліпшення якості діяльності вашої організації в цілому.

Проте постає питання, скільки це коштує? Чи будь-яка компанія зможе собі таке дозволити? Справа в тому, що наша фірма складає саме індивідуальну програму. Тобто ви зможете підібрати комплекс послуг, який не вдарить по Вашому бюджету.

Ми допоможемо з організаціями виїзних семінарів, де Ви зможете обмінятися досвідом або дізнатися щось нове та корисне. При необхідності сформуємо цілу серію бізнес-тренінгів поряд з розважальною програмою. Ви повністю контролюватимете підсумкову вартість відпочинку співробітників.

Про нас

Ми маємо досить широку базу задоволених клієнтів, багато з яких постійно співпрацюють із ними. Наша фірма завжди пропонує різноманітні варіанти відпочинку, залежно від ваших смаків та побажань. Бачучи, як покращується робоча обстановка, багато компаній звертаються до нас знову і знову, замовляючи як розважальні тім-білдінги так і  серйозні поїздки на основі семінарів, ділових виставок та тренінгів.

Для отримання більш детальної інформації про діловий туризм, зателефонуйте нам за вказаним номером. Ми із задоволенням розповімо, як проходитиме поїздка того чи іншого типу, а також зорієнтуємо у розцінках.

Сортировать по:
Товаров на странице:
Фильтр
Количество:
690 грн.
Количество:
4 830 грн.
Количество:
New!
Батурин, Новгород-Северский и Чернигов
1 995 грн.
Количество:
New!
Шедеври поруч!тур під запит для груп!
390 грн.
Количество:
Чигирин, Суботов, Холодный Яр
0 грн.
Количество:
6 340 грн.
Количество:
1 965 грн.
Количество:
Школьный тур Рига-Стокгольм, Стокгольм-Турку, Хельсинки-Таллин
12 313 грн.
Количество:
СТОИМОСТЬ ПРИ ГРУППЕ 40 ЧЕЛ за 1 человека
3 890 грн.

Як організувати корпоративну поїздку

Корпоративний відпочинок у Києві та по всій Україні. Організація майстер-класів, тренінгів, семінарів, конференцій. Пропонуємо Вам також окремо послуги гіда, перекладача, групові трансфери, оренду автобуса з водієм та бортпровідником, проживання у всіх областях України, організацію дозвілля у Києві! Ми співпрацюємо з найкращими готелями та ресторанами, це і бюджетні варіанти, і заклади високого класу для вимогливих клієнтів. Наші корпоранти довіряють нам організацію своїх корпоративних свят уже багато років!

Що входить у вартість корпоративної подорожі

Не секрет, що корпоративний тур є ідеальним заходом для тім-білдінгу та згуртування робочого колективу. Туроператор «Світлана Тур» з радістю допоможе Вам провести виїздні семінари, бізнес-тренінги, відвідати виставки, обмінятися досвідом, нагородити найкращих співробітників чи просто відпочити компанією. Ретельно продумана робота дозволить організувати бізнес-поїздку або відрядження для індивідуальних туристів, а також для невеликої групи. Наша компанія, маючи багатий досвід організації корпоративних турів, пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг. Ми надамо транспорт для поїздки, підберемо найбільш оптимальне місце проведення корпоративних турів Україною та Європою, яке повністю відповідатиме Вашим вимогам. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та замовлення, багата інформаційна база, довгострокова співпраця з багатьма партнерами – ось гарантії найвищої якості наших послуг, найкращим підтвердженням якого є відгуки наших клієнтів та репутація на туристичному ринку. Ми допоможемо організувати корпоративні тури як для невеликого колективу, так і для корпоративного заходу.

Які корпоративні туристичні тури пропонує туроператор «Світлана Тур»

 З нами Ви можете відправитися в корпоративні тури як Україною, так і зарубіжними країнами, познайомитися з історією, традиціями та пам'ятками, доторкнутися до чарівної природи, відпочити з користю для спільної справи! Ви завжди можете подати заявку, і ми оперативно підготуємо бізнес-тур, що ідеально підходить для Вас.

Ви можете надіслати нам запит та менеджер напряму зв'яжеться з Вами для подальшої роботи. У запиті вкажіть бажані дати поїздки, кількість осіб, орієнтовний маршрут або програму, побажання та бюджет.