Главная Блог Смаколики у Коростені. День Деруна 2019

Смаколики у Коростені. День Деруна 2019

Такий ми народ - українці. Любимо смачно поїсти, гарно погуляти, але тільки після того, як вся робота зроблена. Тому недарма Фестиваль Дерунів проводиться щорічно в другу суботу вересня, коли урожай зібрали, саме час і відсвяткувати! А головний продукт після хліба - це що? Картопля! А одній смачній страві із картоплі навіть памятник поставили і святкують щорічно гучно і весело, на все Полісся! Для того, аби поїхати на Фестиваль Деруна 2019 із Києва - потрібно записатись тут і готуватись до подорожі. А для того, щоб їхати на фестиваль з повним усвідомленням того, що ж ви будете там куштувати, радимо прочитати кілька цікавих фактів про ті деруни.

9257815-shutterstock_386944240-650-23ca4b1082-1484649506

Історія походження дерунів на українській території досі викликає дискусії в народознавців. Одні кажуть, що страва була запозичена у білорусів, інші кажуть, що щирі українці з їх тягою до картопляних та перетертих страв докумекали готувати деруни самі, ще й задовго до сусідів. Тут варто згадати, що в українській кухні є ще картопляники, тобто печені картопляні пиріжки з начинкою, а є оладки з перетертих кабачків та інших овочів. Так би мовити, родичі дерунів з двох боків.

Де б не з’явились перші деруни, їх шлях виявився далекий та широкий. Картопляний делікатес занесло в Польщу, Чехію, Словаччину, Литву, Германію, Швецію, Швейцарію. Навіть американці та ірландці визнали, що картоплю смачно готувати не лише скибочками та соломкою.

Витвір картопляного мистецтва охрестили «терчаником», «тертюхом», «драником» та «картопляними пляцками», «драчанками» і «кремзликами», і безліччю інших імен, залежно від натхнення і локації кулінара.

 

ee4a2b3d3e678644de3ffb2bdb99ed94

В 2009 році в місті Коростень на Житомирщині встановили справжній пам’ятник деруну.

Щорічно у Коростені у центральному парку проводиться Свято Деруна. У 2019 році свято припадає на 14 вересня. Самі коростенці пишаються таким смачним святом та називають його найкреативнішим та найсмачнішим фестивалем! Це правда, гостинність міста Коростень не знає меж : тут намагаються дивувати гостей, розважати на ставити рекорди!

В меню фестивалю: поліські страви й смаколики, деруни українські, «заморські» і «з викрутасами», майстер-клас з приготування дерунів від мера, дегустації страв і напоїв, різноманітні конкурси, спектаклі і вікторини.

Фестиваль Деруна у Коростені – це незабутня подорож в світ національної традиційної кухні, надзвичайного українського колориту, прикрашених коростенською самобутністю і гостинністю!

Тур із Києва на день деруна 2019 від туроператора Svitlana Travel.

Програма туру та вартість за посиланням >>>>