Главная Блог Асканія-Нова. 5 фактів про заповідник

Асканія-Нова. 5 фактів про заповідник

Історія створення Асканії-Нова почалася у 2-й половині XIX ст., коли нащадок німецьких колоністів Фрідріх Фальц-Фейн почав створювати на власній землі перші вольєри для птахів і звірів. В 1983 році заповідник отримав статус біосферного, а в 1984 році увійшов до мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО.

Askaniya

Ловіть від нас 5 фактів про заповідник, які ви могли не знати:

1) Асканійський степ, який зберегли Фальц-Фейни, - єдина незаймана територія на території Європи - унікальний своєю недоторканністю.

1557744332-6552

2) “Асканія-Нова” входить до списку “7 природних чудес України”

В-асканійському-дендопарку

3) Асканійський зоопарк в кінці 19 століття придбав з Монголії чистокровних коней Пржевальського і зумів домогтися їх розмноження в неволі. А в 1970-х роках минулого століття на прохання монгольського уряду в пустелю Гобі був відправлений табун коней для відновлення їх поголів'я в Монголії.

4)  Під час Другої світової війни через відсутність поливу плодовий сад Фальц-Фейнів повністю загинув.

5) NASA визначили місця на планеті, які володіють найбільшим енергетичним впливом на людину. У список найбільш сприятливих зон увійшов заповідник Асканія-Нова. Також буквально "світяться позитивом" Старе місто у Празі, пагорб Монмартр у Парижі, площа навколо Собору Святого Петра у Ватикані. Примітно, що до списку найбільш сприятливих місць увійшли і наші території - знаменитий дендропарк Софіївка, озеро Синевир і заповідник Асканія-Нова.

Рябчик-шаховий-зростає-тільки-в-Асканії-Новій

Адреса заповідника :  Херсонська обл., Чаплинський р-н, смт. Асканія-Нова, вул. Паркова, 15

Дістатися сюди можна власним авто, або ж забронювавши екскурсію із міста Скадовськ від туроператора Svitlana Travel.