Главная Блог 6 фактів про користь відпочинку на морі для дітей

6 фактів про користь відпочинку на морі для дітей

letnie-lagerya-2-min
 
А ви чули про таласотерапію?
Це красиве слово перекладається як  «лікування морем».
Але і без цього всі батьки впевнені, що влітку обов’язково потрібно поїхати на море з дитиною  - відпочити та оздоровитись.
Ми розповімо Вам 6 фактів про користь морського відпочинку для дітей :
1. Загартовування.
Вода в морі завжди нижча, ніж температура тіла, навіть якщо це Червоне море в Єгипті чи ОАЕ. Варто лише зануритись у водичку – і судини звужуються, а кров приливає до внутрішніх органів. Далі відчувається тепло, дихання стає глибшим, а серцебиття прискорюється. Така свого роду гімнастика для судин є хорошою оздоровчою процедурою! Плюс до цього додайте гідромасажну дію моря, яка тонізує м’язи.
Порада : мінімальна температура для купання дітей має +22°С (для дітей 2-3 роки – +24°С).  Час купання – від 2-3 до 10 хвилин. Краще купатися декілька заходів з інтервалом 30 хвилин.
на море с ребенком
2. Профілактика застуди.
Морське повітря, що насичене озоном, часточками морської солі та фітонцидами – справжнє спасіння після загазованого повітря великих міст.
Порада : для лікування хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів потрібно робити промивання носа та горла морською водою (проте не слід набирати її в місцях масового купання людей).
3. Нормалізація обміну речовин.
Рухова активність та підвищена тепловіддача в прохолодній воді сприятливо впливають на метаболізм.
Порада : дітей дошкільного віку можна вчити плавати та залучати до ігри на воді.
 
4. Зміцнення нервової системи.
Кожен хоч раз відчував розслабляючу дію моря...шум прибою, покачування на хвилях – все це буквально присипляє.  У склад морської води входять солі брому, які сприяють зняттю втоми та роздратованості. А йод потрібен для правильної роботи  щитовидної залози.
Порада : не поспішайте змивати з дитини сіль, якщо немає алергічної реакції, адже після купання у морській воді на тілі з’являється так званий «сольовий плащ», що діє заспокійливо на нервові  закінчення.
5. Лікувальні властивості морської води.
Хімічний склад води близький до складу крові міжклітинної рідини організму людини. Іони натрію, магнію, калію, брому, йоду проникають в організм та позитивно впливають на роботу всіх його систем. Навіть здорова людина помітить, що після відпочинку на морі шкіра стає більш пружною, сон стає міцнішим, зникає втома, поліпшується настрій. Рекордсменом за кількістю солей на одиницю об’єму води являється Мертве море. Помірну солоність має також Середземне море, тому для сімейного відпочинку часто пропонують курорти Іспанії, Туреччини, Греції.
Порада : після купання шкіра стає більш чуткою до ультрафіолету, тому після прийняття морських ванн оновіть шар сонцезахисного крему.
на море с детками
6. Позитивний вплив на інтелектуальний розвиток дитини.
Неймовірно, але факт : після морського відпочинку батьки часто помічають скачок у розумовому розвитку дитини. Це і вищевказані мікроелементи, і нові свіжі враження.
Порада : найбільш висока концентрація йоду у повітрі спостерігається рано вранці та у вечірні години. Тому намагайтесь розбудити дитину раніше, а вечори присвятіть неспішним прогулянкам біля моря.
Отже, відпочинок – це корисно та необхідно для життя та розвитку як дітей, так і дорослих. Відпочивайте безпечно та комфортно!
Скористайтесь підбором турів онлайн або пишіть нам запит, в якому вкажіть орієнтовні дати, кількість осіб та побажання щодо відпочинку.
unnamed