Главная Блог 5 країн, про які ви могли не знати

5 країн, про які ви могли не знати

Ми підготували цікаву інформацію про 5 країн, які точно заслуговують на увагу і про які точно знають не всі! Почнемо віртуальний екскурс?


 

1) Азорські острови. Regiao autonomo dos Acores.


Почнемо з найлегшого, про них ви мали чути, тим паче після крутого випуску блогера Антона Птушкіна дехто вже поставив це місце у своєму wish list :)
Так ось, Азорські острови - це автономна область Португалії, архіпелаг в Атлантичному океані, площа 2332,74 кв.км, державна мова - португальська. Острови поділяються на 19 муніципалитетів з адміністративним центром Понта-Делгада.
Що цікавого? Це не просто надзвичайно красиве місце з вражаючою природою, а ще й унікальне. Насправді Азори являють собою величезне підводне плато, а острови - це верхівки одних із найвищих гір на планеті, що видніються з-під океану, під воду вони занурені приблизно на 2 км.

азоры


2) Беліз. Belizе

Десь між Мексикою і Гватемалою розташована невелика країна Беліз - одна із 5 держав Центральної Америки, на території яких існувало легендарне царство Майя.
Столиця держави - Бельмопан, площа - 22963 кв.км.
Що цікавого? 40% території займають національні парки, ця країна - справжній Рай для вчених, ботаніків, орнітологів, а також для тревел-блогерів та фотографів! Природа Белізу дуже красива, а екскурсії по руїнам давньої цивілізації просто шокують. Також цікавий Беліз своїм найбільшим на західній півкулі рифом, звідси і наступний шедевр світу - Велика блакитна діра (Great Blue Hole) у складі Белізського бар"єрного рифу, це кругла карстова воронка діаметром 300 м, глибиною 124 метри.

blue-hole_sv


3) Домініка. Співдружність Домініки. Commonwealth of Dominica
 

Острів на межі Карибського моря і Атлантичного океану, між Гваделупою і Мартинікою; Домініка - гірський острів з тропічними лісами, площею 751 кв.км. Столиця - Розо.
Відомий як "Природний острів Карибського моря", Домініка залишається незайманим раєм для дайверів, туристів та натуралістів.
Що цікавого? Національний парк Морн Труа Пітонс (Morne Trois Pitons), він вважається перлиною Домініка. Охоплюючи велику частину гірського інтер'єру острова, парк є споконвічним тропічним лісом, починаючи від товстих джунглів з гігантськими папоротниками та дикими орхідеями, до затишного хмарного лісу на верхніх схилах 1424-метрової Морн Труа Пітонс.
8ca0b4b4f2f3ea9ff6a8302020e75939

4) Майотта (Mayotte)Володіння Франції в архіпелазі Коморські острови, розташовані в Індійському океані поблизу Мадагаскару. Площа регіону 375 кв.км. Складється даний регіон із головного острову - Майотта ( Маоре), трішки меншого - Паманзі, та декількох маленьких островків. Головний острів - це справжній рай для дайверів, які жадають помилуватися найбільшою в світі закритою лагуною.
Що цікавого? Тут можна споглядати як черепахи відкладають яйця ( з березня по червень), а з липня по жовтень можна відправитись подивитись на горбатих китів та їх дітей, які граються в бірюзових водах майже закритої лагуни; відкрити для себе дививожний світ мангрових лісів, відправившись на каное по острову Майотта...
майотта

5) Свальбард (Territorium Svalbard)

Особлива адмін.одиниця Норвегії на архіпелазі Шпіцберген. Найпівнічніша точка королівства Норвегія. Площа регіону 62000 кв.км.
Шпіцберген, або Свальбард, як його називають норвежці, означає «холодні береги» - це великий полярний архіпелаг, розташований в Північному Льодовитому океані.
Унікальною особливістю Шпіцбергена є вкрай низький вміст мікробів, пилу і паразитів в повітрі та грунті. Низька біологічна активність середовища забезпечує високу збереженість як органіки, так і штучних об'єктів і споруд.
Що цікавого? Досягнувши загубленого в заполярних льодах архіпелагу Свальбард, туристи 21 століття можуть споглядати велич і красу природи, захоплюватися екзотикою Півночі, милуватися самодостатніми пейзажами арктичної дійсності. Близько 65% поверхні Шпіцбергена становлять природоохоронні території, включаючи 3 природні заповідники, 6 національних парків і 15 пташиних заповідників.

свальбард

Світ прекрасний! Давайте пізнавати його разом :)

З найкращими побажаннями, SVITLANA TRAVEL COMPANY