Главная Блог 10 світових брендів

10 світових брендів

Якщо будь-кого з нас запитають про те, які бренди нам відомі, швидше за все відповідями буде: Coca-Cola, Microsoft, Disney, McDonalds, Marlboro і Mercedes. Як бачимо, більшість компаній - чисто американські, і дійсно, американські компанії вміють проникати у свідомість - адже не дарма реклама в нинішньому її вигляді почала розвиватися саме в цій країні.

Список найпопулярніших брендів: 

10. Coca-cola. Якщо тільки ви не виросли на Марсі, то ця компанія та її продукція повинні бути добре вам відомі. Як би хто не ставився до Coca-cola, але знають її всі, і навіть наш  Дід Мороз, чиї фігурки продаються в магазинах починаючи з листопада, почервонів на догоду цьому бренду. Цей напій можна вважати чисто глобальним феноменом.

cola-logo-timeline  

9. Disney.  “Мені подобається робити неможливі речі, бо в цій справі мало конкурентів” Уолт Дісней. Хто ще не бачив мультики виробництва Disney? Незважаючи на всі зусилля підтримувати вітчизняного виробника, мультики ми все ж дивимося американські. Чому? ТАК тому що з таким бюджетом американці створюють справжні шедеври. Нічого поганого про ці мультфільми сказати не можна, вони просто унікальні. Про Disney знають всі - і діти, і дорослі.

Walt-Disney-Company-Logo1   

8. Whole Foods Market. Ось цей бренд вже не так відомий, ніж ті ж Coca-Cola і Disney. Але це так йде справа в НАС, а у НИХ - дуже навіть відомий, пізнаваний і визнаний. У США всі знають, де можна купити свіжі фрукти, овочі, якісне м'ясо та інші продукти. Звичайно ж - в мережі Whole Foods Market!

whole foods market

7. Nintendo. Ця компанія  на слуху у всіх шанувальників відео-ігор. Вираз "Wii ™ would like to play" вже знайоме дуже багатьом, і дійсно, ті, хто пограв на приставці Nintendo Wii, вже не може від неї відмовитися. 

Nintendo_Logo_2017

6. BMW. Хто з нас не знає BMW? Так і хочеться хором вигукнути "BMW знають всі!". Дітлахи на вулицях, помітивши авто цієї марки, кричать один одному: "Дивись - беха поїхала". Так, інженери і конструктори з BMW дійсно не дарма свій хліб їдять, вони знають що, і як зробити, щоб результат сподобався кінцевому споживачеві.

foto_logo_bmw_12033

5. Starbucks. Всі любителі кави тусуються там. Надзвичано інстаграмний бренд :)))  "Карамель макіато", "Еспрессо Кон Пана", "Фрапучіно" - чи знаєте ви такі напої? У Starbucks про них знають, і готують.

starbucks-history

4. Target.  Американська компанія, що управляє мережею магазинів роздрібної торгівлі, які працюють під марками Target і SuperTarget. Є шостим найбільшим ретейлером в США, слідуючи за Wal-Mart, Home Depot, Kroger, Sears і Costco, і займає 39-е місце в списку найбільших компаній 2018 року Fortune 500. Мережа також є третім найбільшим продавцем музики в США. Штаб-квартира розташована в місті Міннеаполісі (штат Міннесота, США).

295b
3. Nike. Цей бренд свого часу викликав справжній фурор серед покупців, швидко зайнявши своє місце, потіснивши конкурентів. Керівництво Nike намагалося поставити два напрямки діяльності бренду - створення якісного спортивного одягу і аксесуарів плюс створення якісної реклами для своєї продукції. Власне, можна вважати, що все це вдалося, і тепер назва компанії, так само як і її продукція відомі практично всьому світу.

1501155092191346991

2. Apple. Стів Джобс створив справді унікальну компанію, яка випускає якісну техніку, яка мало того, що працює дуже добре, так ще і виглядає так, що дизайнери інших компаній терміново починають створювати схожі на девайси від Apple пристрої.

wFSbHvw-1024x640

1. Google. Корпорація Google всього за десять років стала мультимільярдною. Керівництво корпорації постійно прагне створювати все нові і нові сервіси та проекти. Найбільша пошукова система світу заснована в 1998 році Ларрі Пейджем і Сергієм Бріном.

google